فایل{تحقیق رشته معماری و شهرسازی مجموعه توريستي تفريحي درياچه گهر}

تحقیق رشته معماری و شهرسازی مجموعه توريستي تفريحي درياچه گهر|39014549|wl|دانلود پایان نامه رشته معماری و شهرسازی,پایان نامه معماری,دانلود پایان نامه معماری,پایان نامه دانشگاه علم و صنعت,معماری,مجتمع توریستی گهر,مجتمع تفریحی گهر,معماری گهر,پایان نامه مجموعه توريستي تفريحي,دانلود پایان نامه مجموعه تفریحی,معماري بو
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق رشته معماری و شهرسازی مجموعه توريستي تفريحي درياچه گهرقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

چكيده:
در اين روند آفرينش، سفر و گردشگري همواره الهام بخش بوده است. روح كندوكاوگر انسان در مسير جستجوي خويش از طبيعت و تجاربي كه از آن اندوخته بهره بسيار برده و شناختي كه از خوب ديدن در جهان بدست آورده راهگشاي او در پيچيدگيهاي زندگي بوده است. هر سفر به شرط توجه، انسان را به حقيقت هستي نزديك‌تر مي‌كند پس در چگونگي ايجاد رابطه بين انسان و طبيعت كه در نهايت به آفرينشي زيبا مي‌انجامد بايد ژرف انديشيد و استوار قدم برداشت.
معماري از زمينه‌هايي است كه در آن مي‌توان براي نحوه اين ارتباط به تعريفي مناسب دست پيدا كرد و با برنامه ريزي طبق مباني‌اي كه اين رشته از شناخت انسان و شناخت طبيعت ارائه مي‌دهد، تركيبي متعادل بدست آورد كه راه انسان را براي شناخت از طريق سفر، كوتاهتر مي‌كند و به او طبيعت و حقيقت آن را مي‌آموزد.
معماري در اين برنامه ريزي با گردشگري و برنامه‌هاي آن دررابطه‌اي مستقيم قرار مي‌گيرد. در حال حاضر به طوري كه از مجموع مطالعات و نظرات درباره وضع گردشگري در ايران برمي‌آيد، متأسفانه اين فعاليت عظيم جهاني، با نوعي ركود و وقفه در كشور روبروست كه براي حل آن نياز به اهداف و سياستهاي كلان، ايجاد نظام برنامه ريزي گردشگري در مقياس محلي و ملي و و بين المللي ايجاد هماهنگي در مديريت گردشگري مي‌باشد.
در اين برنامه ريزيها پرداختن به نقش معماري در توسعه گردشگري و جذب توريست از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. در اين ميان حتي پرداختن به طرحهاي ضربتي و كوتاه مدتي كه منطبق با اهداف كلان و دراز مدت براي توسعه گردشگري هستند، بسيار تأثير گذار و مهم مي‌باشد.
طرح اين پروژه‌ با توجه به موقعيت منطقه از نظر توريستي، باعث پيشرفت چشمگير صنعت توريسم در اين ناحيه مي‌شود. ضمن اينكه با گسترش نظارت محيط زيست بر ناحيه به حفظ اكوسيستم طبيعي آن كمك مي‌كند.

فهرست:
فصل اول فلسفه وجودي طرح
فصل دوم مطالعات محيطي طرح
فصل سوم معماري بومي منطقه
فصل چهارم نمونه طرحهاي مشابه
فصل پنجم بررسي موضوع طرح و اثرات آن در منطقه
فصل ششم برنامه ريزي فيزيكي و معيارها و ضوابط طراحي
فصل هفتم معرفي پروژه و اهداف آن
فصل هشتم بررسي سايت و ايده‌هاي طراحي
مطالب دیگر:
📌ادبیات نظری و پیشینه تجربی تعهد شغلی مدیران آموزشی📌دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رغبت 71 صفحه📌چارچوب نظری و پیشینه پژوهش رغبت📌پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه رغبت📌ادبیات نظری و پیشینه تجربی رغبت📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های شغلی 70 صفحه📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق رغبت سنج هالند 69 صفحه📌چارچوب نظری و پیشینه پژوهش رغبت سنج هالند📌پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه رغبت سنج هالند📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی و رویکردهای آن 82 صفحه📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی و نظریه های آن 80 صفحه📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی و ابعاد آن 78 صفحه📌مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی و انواع آن 77 صفحه📌دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی 81 صفحه📌چارچوب نظری و پیشینه پژوهش کمال گرایی📌افزایش بازدهی انرژی مصرفی شبکه های CRN با مخابرات مشارکتی📌گذردهی کاربر ثانویه در حالت وجود انتقال طیف و با ملاحظات انرژی📌انتخاب رله و اختصاص توان در شبکه های بیسیم به کمک تئوری بازی📌انتخاب رله های واسط در شبکه های بی سیم چند پرشی📌نقش کدینگ کانال در بازدهی سیستم ‏‎OFDM‎‏📌زمین شناسی منطقه زاگرس با رویکردی به نواحی خوزستان و تاکید بر فروافتادگی دزفول📌ویژگی و مضامین شعر اندلسی📌سنگ منشاء هیدروکربن📌جایگاه اجتماعی و فرهنگی زن در اندلس📌مبانی مدلسازی حرارتی، فرایند بهینه‌سازی و کاربردهای آن